4legion
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

4legion

Forum Gildii 4Legion
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 AVE 4LEGION

Go down 
AutorWiadomość
VALANTOR

VALANTOR


Liczba postów : 9
Registration date : 16/07/2007

AVE 4LEGION Empty
PisanieTemat: AVE 4LEGION   AVE 4LEGION Icon_minitimeWto Sie 21, 2007 7:10 pm

Taaaaaaaa scratch
Nazbierało sie pare spraw,do wyjaśnienia,przemyślenia.
1.Nieinteresują, mnie prywatne animozje miedzy wami,kto sie lubi kto sie nie lubi,niemam czasu ani ochoty rostrzygać kto kogo ma brac do party a kogo nie itp....
2.Dlaczego? Ano Dlatego, że macie współpracowac ,lubienie tutaj nie ma zastosowania.
3.Chciałem i chce tworzyć silną guild Polską.Dletego musze na to patrzeć joko całość,i tak też będe czynił.Mam swoją wizje i chce wprowadzić ją w życie.

4.Komu nie podrodze ze mna nie bede robił pod góre,wystarczy powiedzieć.
5.Nie do końco rozumiem,co niektorych co to sie w 4LEGIONIE wyexpili i odeszli,uważam,że powinni pomóc teraz innym ale cóż życie jest okrutne.

Nauczony doświadczeniem wprowadzam co następuje.
1.Nikt was nie goni,nie musicie mieć 50lv w miesiac,gramy dla przyjemności a nie na wyścigi.
2.Party prosze tworzyć wg levela i na mobach odpowiednich do lv.
3.Przede wszystkim dbać o skile, 5lv skili to podstawa,bo potem odbije wam sie to czkawką.
4.O hynty gildiowe dbam ja,a jak nie ma mnie najwyzszy lv on line.
5.Niedługo bede miał recal do Egeha,bedziemy tam latać (składka tylko na bilet)
Jak ktoś bedzie probował na tym zarabiać to osobiście postaram sie żeby pożałowałSmile
6.4LEGION to nie przedszkole,JAK NIE MASZERUJESZ TO GINIESZ.
7.Pomagajcie sobie nie expcie inne gildie,i rekrutujcie do nas fajnych graczy,i kasa nie jest najważniejsza.Klimat Panie i panowie klimat....
8.Mam nadzieje, że nie wszyscy odejda a ci co zostana,pomoga mi w tworzeniu najfajniejszej Polskiej gildii na LCH.

Ave
Powrót do góry Go down
 
AVE 4LEGION
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» 4legion

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
4legion :: Your first category :: Your first forum-
Skocz do: